orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Zarząd Koła  Emerytów i Rencistów w Rybniku zaprasza wszystkich swoich członków na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w dniu 13.12 br. o godz.12.00. W programie informacja z zebrania Zarządu Wojewódzkiego oraz sprawy organizacyjne.

Czytaj więcej...

Zarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów zawiadamia koleżanki i kolegów o organizowanej w dniu 24 listopada 2017 roku godz. 17:00 Zabawie Andrzejkowej.

Czytaj więcej...

Zarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów zawiadamia koleżanki i kolegów o podjętych działaniach organizacyjnych dotyczących wspólnej wycieczki. Wycieczka powyższa odbyłaby się w terminie od 4 do 6 września br. a miejscem będą okolice Sandomierza i Kazimierza Dolnego.

Czytaj więcej...

Zarząd Koła serdecznie zaprasza wszystkich emerytów naszej Komendy wraz z małżonkami na spotkanie na Rybaczówce dnia 29 sierpnia br. o godz 12.00.

Czytaj więcej...

Informujemy, że w dniu 13.12.br o godz.12.00 na Sali Sztabowej Komendy Miejskiej PSP w Rybniku odbędzie się zebranie członków naszego Koła. Na zebranie zapraszamy również emerytów zainteresowanych przystąpieniem do nas.

Czytaj więcej...