Usuwanie Gniazd Os i Szerszeni

osy szerszenie

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

 

Czytaj więcej...

W IX Mistrzostwach woj. śląskiego Strażaków PSP w piłce siatkowej udział brało 15 drużyn podzielonych na 4 grupy. Eliminacje wyłoniły 8 najlepszych reprezentacji woj. śląskiego.

Czytaj więcej...

W sobotę, 11 sierpnia 2018 roku na terenie Industrialnego Centrum Kultury w Rybniku - Niedobczycach w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo” zorganizowano piknik mający na celu zwrócenie uwagi dzieci, młodzieży i dorosłych na kwestie związane z bezpieczeństwem oraz propagowaniem wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...

„Kominiarz i jego praca w walce o lepszy oddech” to tytuł II Ogólnopolskiej Konferencji Kominiarskiej zorganizowanej przez Korporację Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego, która odbywa się w dniach od 13 do 15 września w Rybniku. II edycja Konferencji spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony kominiarzy z całej Polski, ale również przedstawicieli innych środowisk.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Centrum Industrialnym w Rybniku zaprasza mieszkańców w sobotę 11.08.2018 r. od godziny 15:00 do Zabytkowej Kopalni IGNACY.

Czytaj więcej...