orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji, funkcjonariuszami Straży Miejskiej po raz kolejny spotkali się z rybnicką młodzieżą w ramach całorocznej kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

24 lutego odbyła się 8 edycja „Biegu na szczyt Rondo 1” jednej z najważniejszych imprez tego typu na świecie, z udziałem ok. 140 strażaków, którzy pokonali łącznie 836 schodów prowadzących na metę ustanowioną na 37 piętrze budynku. Strażacy biorą udział w umundurowaniu bojowym z aparatem powietrznym i maską.

W okresie ferii zimowych funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji, funkcjonariuszami Straży Miejskiej realizują w ramach całorocznej kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo”, pod hasłem „Bezpieczne Ferie 2018” cykl spotkań z uczniami rybnickich szkół podstawowych.