orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

W związku z planowanym podziałem dotacji dla jednostek OSP włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2018.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku poniżej przekazuje pismo otrzymane z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczące "Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020". 

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku informuje, że 9 czerwca br. w Konopiskach (powiat częstochowski) przeprowadzone zostaną następujące zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. śląskiego:

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku infomuje, że rusza nabór wniosków na sprzęt ratowniczy dla strażaków. 

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o wykonanie i przesłanie dziesięciu zdjęć jednostki. Zdjęcia powinny zawierać: strażnicę, dojazd do strażnicy, bramy garażowe, wnętrze garażu, szatnie i posiadane pojazdy ratowniczo-gaśnicze.

Czytaj więcej...