orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym tutejszej komendy do podpisania są Umowy związane z dotacją MSWiA dla jednostek spoza KSRG.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w dniu 7 lipca 2017 roku (piątek) o godzinie 15:00 w tutejszej Komedzie odbędzie się spotkanie z Prezesami jednostek OSP spoza KSRG (które złożyły zapotrzebowanie na dofinansowanie ze środków MSWiA) w związku z podziałem dotacji MSWiA dla jednostek OSP spoza KSRG miasta Rybnika i powiatu rybnickiego.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym tutejszej komendy do podpisania są Umowy związane z dotacją dla jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że do dnia 4 lipca br. (wtorek) należy dostarczyć podpisany przez Prezesa formularz uzupełniający do umowy związanej z rozdziałem środków z dotacji budżetu państwa.

Czytaj więcej...

Zgodnie z pismem Komendy Głównej PSP numer BT-I-074/209-1/17 z dnia 19.06.2017 r. Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że jednostki OSP, które otrzymały dofinansowanie na zakup samochodów pożarniczych ze środków budżetu państwa w ramach zadania: „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego” lub ze środków finansowych pozostających w dyspozycji MSWiA w ramach zadania: „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo – gaśniczych”, powinny przekazywać zbędne pojazdy pożarnicze do innych jednostek OSP na terenie gminy/powiatu wzmacniając potencjał ratowniczy najbliższej okolicy.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...