Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że sprawozdanie końcowe z dotacji KSRG wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami należy złożyć w Wydziale Operacyjno - Szkoleniowym do dnia 18 listopada 2016 roku.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym tutejszej komendy do odbioru są umowy o wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych (Dotacje MSWiA).

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym tutejszej komendy do odbioru są Umowy związane z dotacją dla jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o przesłanie informacji o potrzebach szkoleniowych na 2017 rok w zakresie:

Czytaj więcej...

W związku z zakończeniem uroczystości związanych z Światowymi Dniami Młodzieży informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2016 roku odwołano podwyższony stan gotowości operacyjnej wyzaczonych jednostek OSP w KSRG.

Prosimy o zapoznanie się z Rozkazem Nr 7/MR/2016 Komendanta Miejskiego PSP w Rybniku.

Czytaj więcej...

W związku z koniecznością zabezpieczenia szklaków komunikacyjnych na terenie powiatu rybnickiego podczas trwania Światowych Dni Młodzieży, prosimy o zapoznanie się z Rozkazem Nr 2/MR/2016 Komendanta Miejskiego PSP w Rybniku.

Czytaj więcej...