Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w dniu 6 sierpnia 2015 roku (czwartek) o godzinie 16:00 w tutejszej komendzie odbędzie się spotkanie w sprawie organizacji kursu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że Prezesi jednostek OSP w KSRG proszeni są o odbiór umów wykonania zadania publicznego pt. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego".

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o wykazanie poniesionych kosztów akcji związanych z usuwaniem silnych wiatrów na terenie miasta Rybnika i powiatu rybnickiego.

UWAGA!

Nastąpiła zmiana terminu nadesłania wypełnionego załącznika - nowy termin do 16.07.2015 do godziny 8:00

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że Prezesi jednostek OSP w KSRG proszeni są o niezwłoczne podpisanie umowy dot. wykonania zadania publicznego pt. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego".

Czytaj więcej...

W związku organizowaną akcją sprawdzenia i bezpłatnej wymiany uszkodzonych łączników maski MSA Ultra Elite, Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o zapoznanie się z informacją firmy MSA The Safety Company.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w dniu 2 czerwca 2015 roku o godzinie 15:00 w tutejszej komedzie odbędzie się spotkanie z Prezesami jednostek OSP w KSRG w związku z rozdziałem środków z dotacji budżetu państwa.

Czytaj więcej...