Usuwanie Gniazd Os i Szerszeni

osy szerszenie

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

W związku z planowanym podziałem dotacji dla jednostek OSP włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2019.

Zapotrzebowanie na rodzaj asortymentu należy wybrać z opracowanego na rok 2019 "Zakresu przedmiotowego dotacji dla jednostek włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego".

W przypadku inwestycji budowlanych (remontu strażnic) należy przesłać szacunkowy koszt prac oraz zakres planowanych prac (w części związanej z zapewnieniem gotowości bojowej).

Zakres przedmiotowej dotacji jednostek włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na 2019 rok - pobierz plik

Tabela „Podział dotacji celowej budżetu państwa dla jednostek OSP włączonych do KSRG na poszczególne przedsięwzięcia w ramach "Programu modernizacji................."na dofinansowanie zadania publicznego pt. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostek ochrony przeciwpożarowej włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego -  rok 2019” – pobierz plik

Uzupełnioną tabelę zapotrzebowanie należy przesłać do dnia 7 maja br. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA:
Zgodnie z ustawą z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2017, poz. 2175), z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiło podwyższenie wartości środków trwałych klasyfikowanych jako zakupy inwestycyjne z 3 500 do 10 000 zł.