orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

W związku z planowanym podziałem dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2018.

Powyższa dotacja jest przeznaczona dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Zapotrzebowanie na rodzaj asortymentu należy wybrać z opracowanego na rok 2018 "Zakresu przedmiotowego dotacji MSWiA dla Ochotniczych Straży Pożarnych".

W przypadku inwestycji budowlanych (remontu strażnic) należy przesłać szacunkowy koszt prac oraz zakres planowanych prac.

Pliki do pobrania:

  • Zakres przedmiotowej dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych na 2018 rok - pobierz plik
  • Tabela „Podział dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych na rok 2018” – pobierz plik

Uzupełnioną tabelę zapotrzebowania należy przesłać do dnia 13 kwietnia br. (piątek) do godziny 12:00 na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA:
Zgodnie z ustawą z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2017, poz. 2175), z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiło podwyższenie wartości środków trwałych klasyfikowanych jako zakupy inwestycyjne z 3 500 do 10 000 zł.