Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Usuwanie Gniazd Os i Szerszeni

osy szerszenie

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

W związku z planowanym podziałem dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2018.

Powyższa dotacja jest przeznaczona dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Zapotrzebowanie na rodzaj asortymentu należy wybrać z opracowanego na rok 2018 "Zakresu przedmiotowego dotacji MSWiA dla Ochotniczych Straży Pożarnych".

W przypadku inwestycji budowlanych (remontu strażnic) należy przesłać szacunkowy koszt prac oraz zakres planowanych prac.

Pliki do pobrania:

  • Zakres przedmiotowej dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych na 2018 rok - pobierz plik
  • Tabela „Podział dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych na rok 2018” – pobierz plik

Uzupełnioną tabelę zapotrzebowania należy przesłać do dnia 13 kwietnia br. (piątek) do godziny 12:00 na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA:
Zgodnie z ustawą z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. z 2017, poz. 2175), z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiło podwyższenie wartości środków trwałych klasyfikowanych jako zakupy inwestycyjne z 3 500 do 10 000 zł.