Usuwanie Gniazd Os i Szerszeni

osy szerszenie

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji zakończył się XI Memoriał im. podkom. Tadeusza Bartosika.

Po zaciętym finale na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Wybrano również zawodników wyróżniających się na boisku. Po wręczeniu nagród i złożeniu gratulacji, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji oficjalnie zakończył turniej.
W drugim dniu turnieju na boisku spotkały się reprezentacje Policji Katowice, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Sądu Okręgowego w Katowicach i Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Po zaciętych meczach w finale spotkały się drużyny Policji Katowice i Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Lepszą okazała się ekipa strażaków. Na drugim miejscu podium stanęli katowiccy policjanci. Z kolei trzecią lokatę wywalczyła reprezentacja Sądu Okręgowego.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, wraz z Dowódcą Oddziału Prewencji Policji w Katowicach insp. Rafałem Stankiem, po nagrodzeniu drużyn, wręczyli również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym rozgrywającym turnieju okazał się Mariusz Jezerski, reprezentujący Sąd Okręgowy w Katowicach. Nagrodę dla najlepszego atakującego otrzymał Bartłomiej Lasek z Policji Katowice, a najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Damiana Zborowskiego z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku reprezentowali:
- st. sekc. Mariusz Jajus,
- st. str. Damian Zborowski.

Źródło: http://www.opp.slaska.policja.gov.pl