Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

W hali sportowej katowickiego oddziału prewencji zakończył się XI Memoriał im. podkom. Tadeusza Bartosika.

Po zaciętym finale na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Wybrano również zawodników wyróżniających się na boisku. Po wręczeniu nagród i złożeniu gratulacji, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji oficjalnie zakończył turniej.
W drugim dniu turnieju na boisku spotkały się reprezentacje Policji Katowice, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Sądu Okręgowego w Katowicach i Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Po zaciętych meczach w finale spotkały się drużyny Policji Katowice i Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Lepszą okazała się ekipa strażaków. Na drugim miejscu podium stanęli katowiccy policjanci. Z kolei trzecią lokatę wywalczyła reprezentacja Sądu Okręgowego.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, wraz z Dowódcą Oddziału Prewencji Policji w Katowicach insp. Rafałem Stankiem, po nagrodzeniu drużyn, wręczyli również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym rozgrywającym turnieju okazał się Mariusz Jezerski, reprezentujący Sąd Okręgowy w Katowicach. Nagrodę dla najlepszego atakującego otrzymał Bartłomiej Lasek z Policji Katowice, a najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Damiana Zborowskiego z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku reprezentowali:
- st. sekc. Mariusz Jajus,
- st. str. Damian Zborowski.

Źródło: http://www.opp.slaska.policja.gov.pl