orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w związku z powtarzającymi się kolizjami podczas wykonywania manewrów cofania przez pojazdy pożarnicze, bezwzględnie polecamy,  by przy tego typu manewrach kierującemu pojazdem pomagała druga osoba, która będzie monitorowała przestrzeń za pojazdem.

Czytaj więcej...

KM PSP w Rybniku informuje, że zgodnie z obowiązującym prawem, na podstawie art. 11 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz.U. 11.118.687) oraz art. 43 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 Nr 28 poz. 152) osobą uprawnioną do stwierdzenia zgonu jest lekarz.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w siedzibie tutejszej komendy w dniu 13 września br. o godzinie 14:30 odbędzie się odprawa w sprawie zawodów powiatowych organizowanych w dniu 16 września 2017 roku.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym można odbierać umowy z dotacji KSRG oraz MSWiA.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że zostały dokonane wpłaty na konto jednostek OSP spoza KSRG ubiegajacych się o dotację w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020".

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że zostały dokonane wpłaty na konto jednostek OSP w KSRG w ramach "Zakresu przedmiotowego dotacji dla jednostek włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego".

Czytaj więcej...