orzel maly

 

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że zespół inspekcyjny tutejszej komendy będzie przeprowadzał doraźne kontrole jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych podczas prowadzenia przez nie działań ratowniczo-gaśniczych.

Czytaj więcej...

W związku z planowanym podziałem dotacji celowej budżetu państwa przekazywanej przez MSWiA przeznaczonej na dofinansowanie Ochotniczych Straży Pożarnych prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2018.

Powyższa dotacja jest przeznaczona dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych nie włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku zaprasza na spotkanie z Panem Michałem Woś, Pełnomocnikiem ds. Funduszu Sprawiedliwości w dniu 24.03.2018 r. (sobota) o godzinie 12:00 w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku.

Czytaj więcej...

W związku z planowanym podziałem dotacji dla jednostek OSP włączonych do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego prosimy o przesłanie tabeli zapotrzebowania na rok 2018.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku poniżej przekazuje pismo otrzymane z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczące "Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020". 

Czytaj więcej...